Znieczulenia QUICKSLEEPER 5


Stosujemy znieczulenie Quicksleeper

 

 

QUICKSLEEPER – to system znieczuleń komputerowych umożliwiający iniekcję transkortykalną, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń.

Środek znieczulający podajemy bezpośrednio do kości gąbczastej, otaczającej ząb.

 

Jedna iniekcja dokostna umożliwia:

 

  • natychmiastowe znieczulenie od 2 do 6 zębów (zależnie od podanej ilości anestetyku),
  • natychmiastowe znieczulenie nawet w przypadku zapalenia miazgi zęba
  • brak znieczulenia tkanek miękkich,
  • brak konieczności dodatkowego znieczulenia od strony językowej czy podniebiennej

 

Zarówno ciśnienie podawanego środka (dzięki mechanizmowi P.A.R.), jak i jego ilość oraz rotacja igły są sterowane mikroprocesorowo.

 

W naszym gabinecie posiadamy najnowszą, piątą już generację QUICKSLEEPER 5

 

Stosowanie QuickSleeper’a w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas zabiegu. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, a w porównaniu do metod tradycyjnych nie powoduje znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. System QuickSleeper całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń, umożliwia wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla pacjenta. QuickSleeper 5 jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń.

 

Ponieważ komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno – pod kontrolą mikroprocesora. jest on wchłaniany miejscowo, a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (tak jak w klasycznych strzykawkach). Znieczulenie komputerowe jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem.

 

Dzięki QuickSleeper 5 leczenie w naszym gabinecie przebiega bezboleśnie i komfortowo.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE ZABURZEŃ NARZĄDU ŻUCIA

Do góry

Szybki kontakt

Rejestracja

82 565 34 32
512 835 211

Stomatologia

692 451 306

 

 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki. Ukryj ten komunikat.